Haber

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı, Menderes ilçesinde muhtarlarla görüştü

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Parçalı Çankırı Menderes ilçesinde muhtarlarla görüşmeye geldi.

Partiden yapılan açıklamaya göre, Menderes programı kapsamında Gümüldür pazar yerinde mandalina üreticilerine Akdeniz meyve sineği tuzağı dağıtımı için düzenlenen törene katılan Çankırı, Atatürk, İnönü, Fevzi Çakmak ve Cumhuriyet mahallesi muhtarlarını ziyaret etti.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Çankırı, muhtarlığın devletin en değerli kademelerinin ortasında yer aldığını, muhtarlıkların İzmir’de mahalli idarelerin hizmet karnesini tuttuğunu belirtti.

Çankırı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in CHP’de değişim tartışmasıyla gündeme geldiğini belirterek, muhalefet yöneticilerinin değişim tartışmalarından tedirgin olduğunu savundu.

Çankırı dedi ki:

“Parti içinde değişim diyenlerin savunmalarını dahi almadan tasfiye edilmesi birilerinin U dönüşü yapmasına neden oldu. Bu bizi ilgilendirmez elbette. Ancak gündemi parti içi sorunlarla meşgul etmek bir modül değildir. Biz topluma karşı sorumlu insanlarız. Siyaset yaparak üretiriz. “Maalesef yönetici yok. Varsa koltukların çarpışması vardır, tıpkı onlar gibi. Bu koltuk sevdasının yarısını hizmete ayırsanız bu şehri bu kadar yormazsınız. Ancak İzmir artık sizi sırtında taşımayacak. Bu nedenle İzmir halkı size değişimin yolunu sandıkta gösterecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu