Haber

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Burhaniye Koca Cami çevresindeki yolları yeniliyor

Şehrin dört bir yanında altyapı ve üstyapı çalışmalarını sürdüren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Burhaniye Koca Camisi çevresinde deforme olan yolları yeniliyor. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Önder Yılmaz, esnafları tek tek ziyaret ederek kolaylıklar diledi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 20 ilçeye eşit hizmet ilkesiyle çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İlçe Hizmetleri 1. Bölge Müdürlüğü, Burhaniye Koca Cami civarında deforme olan Aşağı Çarşı Sokak ve Kasaplar Sokak’ta yol yenileme çalışmalarına başladı. AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti Burhaniye İlçe Başkanı Hayri Zeybek, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve Büyükşehir Belediyesi İlçe Hizmetleri 1. Bölge Daire Başkanı Muhammed Vurmaz bölgedeki çalışmaları inceleyerek esnafla sohbet etti. .

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 5 bin metrekarenin üzerinde kilit parke taşını hayata geçirdiklerini belirterek, şehrin her yerinde düzenleme ve düzgünleştirme çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Önder Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi olarak daha yaşanabilir bir Balıkesir’in inşası için çaba gösterdiklerini belirtti. – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu