Haber

Başkan Demirtaş en güvenilirler listesinde 9. sırada yer aldı.

İlkadım İlçe Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ‘En Güvenilir İlçe Belediye Başkanı’ anketinde yüzde 60,4 oy alarak Türkiye’de 9. sırada yer aldı.

ORC Araştırma Şirketi, son 4 yılın en saygın büyükşehir ve büyükşehir ilçe belediye başkanlarını belirlemek için 15-28 Mart tarihleri ​​arasında 30 büyükşehirde nüfusu 100 bini aşan 184 ilçede anket yaptı. 21 bin 900 katılımcıyla gerçekleştirilen ankette ‘En Güvenilir İlçe Başkanı’ sıralamasında İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş yüzde 60,4’lük oranla 9’uncu oldu.

“Bu şehre hizmet etmek benim için bir onurdur”

Anket sonucunun kendisini gururlandırdığını kaydeden Başkan Demirtaş, “2019 yılından bu yana şehrimiz ve vatandaşlarımız için doğru olduğuna inandığımız ve insanımızın gerçekten ihtiyacı olduğuna inandığımız proje ve hizmetleri hayata geçirmenin gayreti içerisindeyiz. Bundan sonra da Üretken belediyecilik anlayışıyla hizmetlerimize devam edeceğiz” diye konuştu.Çekildiği İlkadım ilçemizi çok seviyorum. Bu şehre hizmet etmek benim için bir onurdur. Bize oy vermeyen tüm hemşehrilerime bu vesileyle bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.” – SAMSUN

habersorgun.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu