Teknoloji

Bize Mars Övgülerini Teslim Edin Güncellemesi Yayınlandı

Frontier Foundry ve KeokeN Interactive’den Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PlayStation® 5, PlayStation® 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC’de oynanabilen bilim kurgu macera oyunu Bize Mars’ı Teslim Ediniçin övgülergüncellemeyi yayınladı.


İlginizi çekebilir: Steam’de Frontier İndirimi Başlıyor


Bugün tüm platformlar için mevcut olan güncelleme, oyun boyunca görsel iyileştirmeler ve ek ince ayarlar getiriyor. Yeni özelliklerin arasında yeni nesil konsollar için Kalite Modu seçeneği, PS5’teki DualSense™ denetleyici için uyarlanabilir tetik desteği ve ek erişilebilirlik ayarları yer alıyor. PC oyuncuları için AMD FidelityFX Üstün Çözünürlük 2.1 artık destekleniyor.

Bizi Kurtarın Mars, 2 Şubat’ta yayınlandı ve hikaye anlatımı, seslendirme kadrosu ve güçlü anlatım temalarıyla beğeni topladı.

Bize Mars’ı Teslim Edin Accolades güncellemesi için fragmanAşağıdan izleyebilirsiniz.

Bize Mars Övgülerini Teslim Edin Fragmanı

Bizi Mars’tan Kurtarın, Dünya’yı Kızıl Gezegen’den kurtarabilecek devrim niteliğindeki teknolojiyi geri almak için tehlikeli bir göreve çıkan astronot adayı Kathy Johanson’ın hikayesini anlatıyor.

Deliver Us Mars’ın Accolades güncellemesini denemek isterseniz oyunun sahibi olduğunuz platformdan oyununuzu güncelleyebilirsiniz.

inhisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu