Haber

Di Maria Galatasaray’a mı geliyor? Di Maria Galatasaray’a gelecek mi?

Di Maria Galatasaray’a mı geliyor? soru sorulur. Galatasaray’ın Juventus ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek ve geçersiz sayılacak. melek di maria Bağlanacak en önemli aday konumundadır. Taraftarı heyecanlandıran haberin ardından arama motorlarında Di Maria Galatasaray’a mı geliyor? Di Maria Galatasaray’a gelecek mi? arama soruları

Dİ MARİA GALATASARAY’A GELİYOR MU?

Galatasaray’ın Juventus ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek ve geçersiz sayılacak. melek di maria Bağlanacak en önemli aday konumundadır. Arjantinli yıldızın Suudi Arabistan’dan gelen Avrupa’da oynama tekliflerini reddetmesi sarı-kırmızılı formayı giyme ihtimalini güçlendirdi. İtalyan gazeteci Fabrizio Romano’nun haberine göre Juventus’un Angel Di Maria ile yaptığı yeni sözleşme görüşmeleri olumsuz sonuçlandı. Arjantinli yıldız, sezon sonunda İtalyan devine veda edecek ve heba olacak.

Dünyaca ünlü futbolcunun en ciddi taliplisi ise Galatasaray. Angel Di Maria’nın Suudi Arabistan’dan gelen Avrupa’da oynama tekliflerini reddetmesinin ardından sarı-kırmızılı formayı giyeceği tartışmaları güçlendi. Angel Di Maria, bu sezon Juventus formasıyla 37 maça çıktı. Arjantinli yıldız bu müsabakalarda 8 gol 7 asistlik performans sergiledi.

kartepe-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu