Haber

Hastane Kantininde Satış Yaparken Görülen Görkem Sevindik’ten Açıklama

Oyuncu Görkem Sevindik’i hepimiz bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki rolüyle tanıyoruz. Ekranların en sevilen isimlerinden biri haline gelen yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz günlerde bir kantinde çalışırken görüntülendi. Merakla beklenen açıklama Görkem Sevindik’ten geldi.

Görkem Sevindik, 2011 yılında yayın hayatına başlayan ve uzun yıllar devam eden Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçti.

Ekranlara damga vuran heyecanlı yapımın 108.bölümünde diziye dahil olan Görkem Sevindik, Süleyman Çakır’ın oğlu Pusat Çakır karakterine hayat verdi.

Daha sonra Söz, Ramo, Mavera, Kahraman Baba ve Erkek Severse gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu kariyerinde yükselmeye başladı.

Canlandırdığı her karakterle beğeni toplayan Görkem Sevindik’in oyunculuk performansı da birçok kişi tarafından beğenildi.

Sevilen oyuncu, şimdilerde ATV ekranlarında yayınlanan Ateş Kuşları dizisinde ‘Ali’ karakterine hayat veriyor.

Her yeni projesiyle hayran kitlesini büyütmeyi başaran ünlü oyuncunun magazin dünyasının sevilen isimlerinden biri haline geldiğini söylemek yanlış olmaz.

Belki görmüşsünüzdür; Görkem Sevindik, geçtiğimiz günlerde Kocaeli Şehir Hastanesi kantininde satış yaparken görüntülendi.

Cep telefonu kamerasına yansıyan o anlar tabi ki kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kantini işlettiği iddia edilen sempatik oyuncu, o görüntülerle ilgili ilk kez açıklama yaptı.

Sevindik, “Kantin işletmesini bir ortakla satın aldım. O fotoğrafın çekildiği gün kantinde çalışıyordum. Daha önce oto yıkama yaptım. Oyunculuk dışında başka şeylerle uğraşmayı seviyorum.” terimleri kullandı.

Nisan ayında hizmet vermeye başlayan hastanenin kantinini kendisinin işlettiğini açıklayan ünlü oyuncu, haberi de doğruladı.

“Sadece beni görmeye gelenler var. “Tost satıyorum, fotoğraf çekiyorum” diyen Görkem Sevindik’in bu sözleri beğeni topladı.

Konuyla ilgili görüşleriniz nelerdir?

Hepinizi yorumlara bekliyoruz…

pirazizhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu