Teknoloji

Honor Magic 5 teknik özellikleri açıklandı

Honor Magic 5 serisi, Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı’nın (MIIT) sertifikasyon listesinde yerini aldı. Liste sayesinde birçok özelliğe sahip olan Honor Magic 5 serisi şimdiden merak uyandırmaya başladı.

Honor Magic 5 Pro ile Magic 5 Ultimate ve Magic 5’ten oluşan Honor Magic 5 serisi, MIIT sertifikasyon sitesinde ortaya çıktı. Honor’un Piaget kod adıyla ortaya çıkan yeni serisi Magic 5, aynı hız aşırtma özelliğine sahip Qualcomm Snapdragon 695’li dördüncü modeliyle de yeni bir seçenek sunuyor.

Honor Magic 5 serisinin teknik özellikleri

Konuyla ilgili çeşitli sızıntılardan elde edilen bilgilere göre seriden Honor Magic 5 Pro ve Honor Magic 5 Ultimate, 50 megapiksellik dörtlü arka kameraya sahip. Ayrıca Honor Magic 5’in üçlü kamera kurulumuna sahip olma ihtimalinin de oldukça yüksek olduğu düşünülüyor.

Edinilen bilgilere göre Honor Magic 5 Pro ve Honor Magic 5 Ultimate, gücünü Snapdragon 8 Gen 2’den alacak gibi görünüyor. 100W hızlı şarj ve 50W kablosuz şarj desteğine sahip olan bu cihaz, 6.8 inçlik kavisli bir ekrana sahip. Ancak Honor Magic 5 serisinin 100x dijital yakınlaştırmayı destekleyen periskopik bir telefoto lense sahip olması bekleniyor. Honor Magic 5 serisi hakkında elde edilen bilgiler şimdilik bunlarla sınırlı ve yakın zamanda yeni bilgilerin elde edilmesi bekleniyor.

selendi-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu