Yaşam

Kızılcık Şerbeti 2. sezon fragmanı yayınlandı! Fatih ve Doğa bebeklerini kaybetti

Başrollerinde Doğukan Güngör, Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu ve Settar Tanrıöğen’in yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi 9 Haziran’da dönem finalini yaptı. Serinin merakla beklenen ikinci döneminden ilk fragman da yayınlandı. Kafa karıştırıcı fragmanda Tabiat bebeğini kaybediyor ve Fatih velayet savaşına girince kayınvalidesi Kıvılcım’dan tokat yiyor.

FATİH VE DOĞANIN BEBEKLERİ ÖLDÜ

Büyük bir trafik kazası geçiren Kıvılcım ve Ömer’in kritik ilk saatleri ekrana geldi. Fatih’in ihanetini ortaya çıkardıktan sonra hastaneye kaldırılan Tabiat, ikiz bebeklerinden birini kaybetti. Tabiat ve Fatih gözyaşları içindeyken aileleri onları sakinleştirmeye çalışıyor. Yaşadığı acıyla yıkılan Fatih, yasak aşkının boğazını sıkarak hesap sorar.

Kıvılcım’dan FATİH TOKAT’A

Doğa’nın kendisini aldatan Fatih’ten boşanması ve kızı Cemre’nin velayetini almak istemesi iki aileyi karşı karşıya getirir. Velayeti vermek istemeyen Fatih, itiraz edince kayınvalidesi Kıvılcım’ın yansımasıyla karşılaşır. Fatih’e tokat atan Kıvılcım, “Elinden geleni yapma” diyerek onu korkuttu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu