Haber

Yeni Bekar Şeyma Subaşı’ndan Kur’an-ı Kerim paylaşımı

Özel hayatı ve sosyal medyadaki paylaşımlarını sıklıkla duyduğumuz Şeyma Subaşı, bu kez Instagram hesabından paylaştığı paylaşımla gündemde.

Şeyma Subaşı ismini özel hayatı ve paylaşımları nedeniyle sıklıkla duyuyoruz. Subaşı, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiriyor.

Şeyma Subaşı’nı ilk olarak 2009 yılında katıldığı Var mısın Yok musun programından tanıyoruz. Burada Acun Ilıcalı ile tanıştılar.

Acun Ilıcalı’yla 1 yıl 2 ay evli kaldıktan sonra boşanan Subaşı’nın hayatına İtalyan DJ Guido Senia girdi. Daha sonra yakın zamanda boşandığı Mısırlı milyarder Muhammed Alsaloussi ile aşk ilişkisine başladı.

Subaşı, geçtiğimiz günlerde 3 Mayıs 2023’te evlendiği Mısırlı milyarder Muhammed Alsaloussi’den tek seansta boşandı.

Çiftin boşanmasıyla ilgili birçok iddia ortaya atıldı. Çiftin ayrılığının nedeninin Subaşı’na psikolojik şiddet uyguladığı düşünülüyor.

Subaşı, boşandıktan sonra sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündeme geldi. Ünlü ismin boşanmanın hemen ardından tatile çıkması dikkatlerden kaçmadı.

Subaşı bu kez Instagram hesabından yaptığı “Kuran” paylaşımıyla gündemde.

Subaşı, paylaşımında şunları paylaştı: “Ben bir Müslümanım ve Allah’ın yazdığı her şeye, peygamberlerin bütün sözlerine gerçekten inanıyorum.” Yazdı.

‘Her şeyin Kur’an’da açıklandığı aşikar ve bu bana tarifsiz bir huzur ve adalet duygusu, ehliyete inanma ve terbiyeli olma motivasyonunu getiriyor. Kuran’da Allah’ın ilahi hikmeti parıldar ve bizi hakikat ve anlayış yoluna yönlendirir. Bu duygu gerçekten beni kelimelerle anlatılamayacak kadar alçakgönüllü kılan derin bir bağdır. Belki çok bilgili biri gibi görünmüyorum ama bu manevi yolculuk, kişisel gelişim ve sarsılmaz inançla dolu bir yolculuk. Bu yüzden umarım yakınımdaki herkes benim hissettiklerimi anlayabilir, hissedebilir ve üzerinde düşünebilir. Bu çok derin bir sevgidir ve bu sevginin temelinde her şeyin yaratıcısı olan Allah vardır.’ Bir açıklama yaptı.”

nazimiye-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu